Privaatsuspoliitika

Ostja esitatud andmeid (e-posti aadress, nimi, perekonnanimi, aadress jne) kasutatakse ainult selleks, et müüja saaks teenuseid korralikult pakkuda. Ostja loata andmeid kolmandatele osapooltele ei edastata ega müüda mingil viisil, mis pole seotud müüja otseste teenuste osutamisega. Müüja ei võta vastutust www.sportguru.ee veebisaidil avaldatud lugejakommentaaride sisu eest.


1. Teave andmete kogumise kohta


Kogume teatud teavet teie kohta, kui kasutate meie teenuseid või suhtlete meiega. See võib hõlmata teie nime, e-posti aadressi, telefoninumbrit, aadressi või muud teavet, mille te meile vabatahtlikult esitate. Võime teavet koguda ka küpsiste või jälgimistehnoloogiate abil, et paremini mõista teie vajadusi ja parandada meie teenuste kvaliteeti.


2. Andmete töötlemise meetodite kirjeldus


Töötleme teie andmeid, et pakkuda teile tellitud teenuseid või muudel eesmärkidel, nagu tellimuste töötlemine, klienditeenindus, turundustegevused või õiguslike nõuete täitmine. Kasutame teie andmeid ainult seaduslikel ja õiglastel viisidel, järgides kehtivaid andmekaitsealaseid seadusi.


3. Teabe edastamise tingimused kolmandatele osapooltele


Kaitseme rangelt teie andmeid ega müü, rendi ega edasta neid kolmandatele osapooltele ilma teie loata, välja arvatud juhul, kui see on vajalik seaduslike nõuete täitmiseks või teile tellitud teenuste osutamiseks.


4. Kasutaja õigused


Andmesubjektina on teil teatud õigused, sealhulgas õigus tutvuda oma isikuandmetega, nõuda parandusi, nõuda andmete kustutamist, piiramist või vastuväite esitamist andmete töötlemisele teatud juhtudel, järgides kehtivaid seadusi.


5. Andmete turvalisus


Rakendame turvameetmeid, et kaitsta teie andmeid volitamata või soovimatu juurdepääsu, kasutamise, kadumise või hävitamise eest. Püüame pidevalt parandada meie turvameetmeid, et tagada teie andmete turvalisus.


6. Andmete kogumine küpsiste abil


Kasutame küpsiseid veebisaidi jõudluse parandamiseks, anonüümse statistilise teabe kogumiseks veebisaidi kasutamise kohta ja sisu kohandamiseks teie vajadustele.


See privaatsusteatis võib ajutiselt asendada või ajakohastada vastavalt andmekaitse seadustele või muudatustele meie teenustes. Soovitame regulaarselt läbi vaadata selle teate, et olla teadlikud teie isikuandmete töötlemisega seotud muudatustest.